Özel Aktif Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Aktif Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi
ENGELLİ BİREYLERE YÖNELİK DESTEK EĞİTİM VE REHABİLİTASYON HİZMETLERİ

Vişnelik Mh. Yenibahçeler Sk. No:26
Özel Aktif Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi
saimbaysal26@hotmail.com
0222 221 45 20 - 0505 890 83 28

Yaz okulu için geldiler Anadolu Üniversitesi’ne hayran kaldılar

10.07.2019 

Yaz okulu için Eskişehir’e gelen öğrenciler, Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsünün düzeni ve yeşilliğine hayran kaldılar. Türkiye’nin farklı şehirlerinden çok sayıda öğrenci, yaz okulu için Eskişehir’e geldi. Üniversitelilerin Eskişehir’de en çok sevdikleri şey ise Anadolu Üniversitesi’nin Yunus Emre Kampüsü oldu.

İbrahim Kırcalı: "Anadolu Üniversitesi’nin yeşilliğini ve ağaçlarını sevdim" 

Adana Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde okuyan ve yaz okulu için Anadolu Üniversitesi’ne gelen İbrahim Kırcalı, “Eskişehir'e geleli üç hafta oldu, daha önce gelmemiştim. Kendi üniversitemin kampüsünü de seviyorum ama burası daha güzelmiş. Anadolu Üniversitesi’nin yeşilliğini ve ağaçlarını sevdim.” dedi.

Anadolu Üniversitesi Kütüphanesinin olanaklarından da bahseden Kırcalı, “Anadolu Üniversitesinin kütüphane imkânları gayet güzel. Kendi üniversitemde olmayan olanaklar burada mevcut. Bir de buranın kütüphanesi normal dönem içerisinde 24 saat açıkmış, bu uygulamama oldukça hoşuma gitti.” diye konuştu.

Ahmet Yusuf Yoldaş: "Eskişehir’i çok sevdim"

Malatya İnönü Üniversitesi’nden yaz okulu için Eskişehir’e gelen Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencisi Ahmet Yusuf Yoldaş da Anadolu Üniversitesi’ni çok beğendiğini belirterek şunları söyledi: “Aslında Osmangazi Üniversitesi’nde yaz okulu aldım, orası da tabi ki güzel ama Anadolu Üniversitesi’ni daha çok sevdim. Bir de evime yakın olduğu için gelip burada ders çalışıyorum. Burada her şey yolunda devam ediyor ve derslerimde hiçbir sorun yaşamıyorum. Elimde olsa böyle güzel bir üniversiteden hiç gitmek istemem.” 

 

Gönderen: haber
766 defa okundu 
 


Eğitim
Rektör Çomaklı, ES TV ekranlarında FET֒yü anlattı
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş’ten Rektör Prof. Dr. Çomaklı’ya ziyaret
EAL Öğrencileri Avpurada Tarihimizi Öğrendiler
Anadolu Üniversitesi İngiltere Büyükelçiliği heyetini ağırladı
SODİGEM, FET֒NÜN Sosyal Medya Oyunlarını Ortaya Çıkardı

 

 
Özel Aktif Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - 0222 221 45 20