Özel Aktif Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Özel Aktif Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi
ENGELLİ BİREYLERE YÖNELİK DESTEK EĞİTİM VE REHABİLİTASYON HİZMETLERİ

Vişnelik Mh. Yenibahçeler Sk. No:26
Özel Aktif Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi
saimbaysal26@hotmail.com
0222 221 45 20 - 0505 890 83 28

ÖĞRENCİLERE SICAK KARŞILAMA

25.08.2019 

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri, üniversite kayıtları için kentimize gelen öğrencilere sıcak bir karşılamada bulundu.

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri, 2019 YKS tercih sonuçlarının belli olmasının ardından kayıt yaptırmak üzere şehrimize gelen çiçeği burnunda üniversitelileri, açtığı bilgilendirme stantları ile karşıladı.

19 Ağustos tarihinden itibaren Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminali ve 19 Mayıs Gençlik Merkezi önüne kurulan öğrenci bilgilendirme stantları ile öğrencileri güler yüzlü bir biçimde karşılayan Gençlik Merkezi çalışanları, Türkiye’nin farklı şehirlerinden kayıt işlemleri için gelen öğrencileri ve ailelerini, kente dair her konuda bilgilendirdi. Stantlara gelen öğrenciler sıcak bir şekilde karşılandıktan sonra Eskişehir ve kazandıkları üniversite hakkında bilgiler aldı.

Kayıt işlemleri ve barınma gibi konular ile yoğun bir koşuşturma yaşayan öğrenci ve ailelerine, Gençlik Merkezleri tarafından ihtiyaçları olan konularda bilgi sağlanırken; Gençlik Merkezi tarafından özel olarak hazırlanan “Eskişehir Kullanma Kılavuzu” kitapçığı da takdim edildi. Kitapçık ile gençler, şehirde ulaşımın nasıl sağlandığı, nerelerde yemek yendiği, nerelerde gezilebildiği, kültür-sanat çalışmalarının hangi noktalarda gerçekleştirildiği gibi birçok konuda aydınlatılmış oldu.

Öte yandan Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de üniversite hayatına şehrimizde başlayacak tüm gençleri, Gençlik Merkezleri’ne davet etti. Tepebaşı Belediyesi 29 Ekim, 19 Mayıs ve 2 Eylül Gençlik Merkezlerinin iletişim bilgileri ise şu şekilde:

29 Ekim Gençlik Merkezi Adres: Yenibağlar Mahallesi, Akıncı Sokak, No:54 Telefon: 0 (222) 322 18 45

19 Mayıs Gençlik Merkezi Adres: Yenibağlar Mahallesi, Yılmaz Büyükerşen Bulvarı No:144 Telefon: 0 (222) 323 85 35

2 Eylül Gençlik Merkezi Adres: Sütlüce Mahallesi, İstiklal Caddesi No: 148 Telefon: 0 (222) 322 98 48

Gençler ayrıca Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri’ne sosyal medya platformları üzerinden de (facebook.com/esktgm, twitter.com/esktgm ve instagram.com/estgm) ulaşabilecek.

 

Gönderen: haber
1968 defa okundu 
 


Eğitim
Elektrikli Araç Yarışları’nda Finale Kalma Başarısını Gösterdi
Anadolu Üniversitesinden tiyatroya büyük destek
Anadolu Üniversitesinde akademik makale yazımı çalıştayı
Minikkalpler yeni Eğitim-Öğretim yılına başladı
Okulda başarının anahtarı, evde konuşulan dil

 

 
Özel Aktif Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - 0222 221 45 20